Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Dijeta 10%

petqa
  • 14.4.2008 13:26:17
  • Bodova: 1527
  • Prijavi
a jel netko tko je bio na ovoj djeti vratio kile?
Moderator
maslacak
  • 14.4.2008 14:37:44
  • Bodova: 8234
  • Prijavi
Ela- ri je bila na djeti 
ella-ri
  • 14.4.2008 23:24:39
  • Bodova: 6696
  • Prijavi
Prvotni odgovor od maslačak

Ela- ri je bila na djeti 
Pusa Maslačkice...evo ele-RI!
Da o tome sam pisala na ŽLABRAONA UN... ja i još neke cure su bile... Uistinu samo pozitivna iskustva sam čula...
Što se mene tiče izgubila sam ravno deset posto tj. 7 kg... pauza od 3 tjedna vratila sam 1-2 kg... dobro je poznato da se do 3 kg uvijek vračaju jer je riječ o vodi u organizmu...tako da se ne zabrinjavam... sada sam počela ishranu tako da se pridržavam i kombiniram namirnice sa te dijete i kruh sam izbacila potpuno... i evo u 7 dana 1 kg je manje...
Kod mene je dijeta funkcionirala...treba biti ustrajan... a što se tiče vračanja kilograma...vratiti će se svakome...tko se vrati svojim navikama u ishrani koje su loše... tako da je to vračanje kilograma mnogima izvlačenje... neče se vratiti kilogrami ako paziš što i koliko jedeš...te koliko se krečeš!
Ja sam zadnji put bila na dijeti prije 4 godine...i toliko mi je trebalo da vratim 5 klograma... netko bi to učinio za mjesec dana i manje i naravno našlo bi se već neko opravdanje...zar ne! Sretno cure!

petqa
  • 15.4.2008 10:27:49
  • Bodova: 1527
  • Prijavi
ja sam inače bila na un djeti 2 tjedna izgubila 3 kg i nisam ih još vratila a ima od toga 3 mjeseca a i čokolade sam jela, ja bi još 4 kg manje a 10% od moje težine je 5-6 kg tako da mislim da sa 4 kg neće biti problem.
griva
  • 16.4.2008 14:16:02
  • Bodova: 19
  • Prijavi
Meni je ovo prvi put na ovoj dijeti i ne znam jel se vracaju kile ili ne. I ja sam misljenja da koliko jedes toliko ce ti se i vratiti.
Do sada jedina dijeta koju sam drzala je Un dijeta i to bar svake dvije godine.
Svaki put mi se recimo na 10 izgublejih vrate oko 4.
griva
  • 19.4.2008 10:00:48
  • Prijavi

Do sada sam se dobro drzala, ali jucer sam pokleknula. Pms je pobijedio i u usta je uslo svega i svacega sto ne smijem. U ponedjeljak je zvanicno vaganje pa cemo vidjeti.

leni
  • 19.4.2008 10:45:23
  • Bodova: 18583
  • Prijavi

grive ljudi smo samo dalje hrabro

xena_29
  • 19.4.2008 21:40:23
  • Bodova: 78
  • Prijavi
ja sam bila na 10% dijeti i isto imam samo pozitivna iskustva, skinula sam 7 kg ( 10% je bilo 8) , zatim sam nakon malo pauze i pokušavanja un-ke i bolničke opićila još jednu turu ove i skinula još 4 kg (sve to skupa, uz vježbu, je trajalo cca 3 mjeseca) i sad sam na kilaži koju sam imala prije prve trudnoće i baš sam ponosna.
Prošlo je negdje mjesec dana od kad sam završila s dijetom i nisam vratila ni kilo, kuc, kuc u tvrdo da se ne ureknem ;), čak sam jutros imala i 1kg manje nego na kraju dijete. A jedem i kruh i čokoladu, evo danas i sladoled..., al trudim se (naglasak na trudim se jer ne uspjevam baš uvijek) ne jesti u prevelikim količinama (jer mi je to prije bilo pod normalno, kad krenem neznam stat) i ne navečer.
Cure samo naprijed, ova 10% je super.
griva
  • 21.4.2008 12:03:18
  • Prijavi
Evo prijavljujem napredak.
Vaganje br.2. : jos pola kile manje ( usprkos grijesenju i pms-u i otecenosti)

Stvarno sam zadovoljna i nije tesko. Gura se dalje!!!

xena29,
joj super da si podjelila s nama pozitivno iskustvo, to mi samo daje dodatnu motivaciju!
Moderator
spirit
  • 22.4.2008 10:54:44
  • Bodova: 37579
  • Prijavi
čestitam Grivasmiley32Sretno i dalje!
Na stranicu:  
Ok