Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Detoksikacija / čišćenje organizma

mv1
  • 21.3.2015 14:54:44
  • Bodova: 11156
  • Prijavi
Kako ste se osječale dok ste detoksirale organizam?
tinalo
  • 22.3.2015 12:50:46
  • Bodova: 44876
  • Prijavi
uglavnom se stalno osjećam isto, dosta se zdravo hranim, al mi j e problem što se ne krecem dovoljno pa se kile nakupljaju
kod ove detoksikacije nisam osjetila neku promjenu, samo mi je bilo glupavo jest toliko stvari, prepolovila sam količine jer mi je ono bilo previše
inače neke promjene na kilaži mi nije bilo AddEmoticons04269
mv1
  • 23.3.2015 6:08:42
  • Bodova: 11156
  • Prijavi
Prvotni odgovor od tinalo

uglavnom se stalno osjećam isto, dosta se zdravo hranim, al mi j e problem što se ne krecem dovoljno pa se kile nakupljaju
kod ove detoksikacije nisam osjetila neku promjenu, samo mi je bilo glupavo jest toliko stvari, prepolovila sam količine jer mi je ono bilo previše
inače neke promjene na kilaži mi nije bilo AddEmoticons04269

Ja se jako puno krečem.Na poslu u 12 sati rada propješačim nekoliko kilometara.Svakodnevno sa kćerkom prošetamo do škole i nazad,pola sata .Ja osječam promjene velike.Izgubila sam već par kilograma.
nesicca
  • 2.1.2016 20:08:52
  • Bodova: 49874
  • Prijavi
 Uh... krajnje mi je potrebna, ako se nisam otrovala ovih dana AddEmoticons04224
Moram pronaći nešto dobro za čišćenje organizna. Ima neka prijedlog, nešto isprobano?

editirano 2.1.2016 20:36:40 od nesicca
ivas
  • 3.1.2016 15:38:08
  • Bodova: 52173
  • Prijavi
 nessice, ja nemam neki poseban detox plan...jwdnostavno prvi dan budem samo na vodi i zelenom čaju, drugi dan ipak još i malo integralnog tosta i bjelanjak...
a iduca dva dana samo kuhana piletina i mrkva, juhica...
uglavnom puno vode i čajeva, lagane hrane, pa koliko dana izdržim
s tim da ja ne mogu tako slabo jesti zimi pa čekam proljece za ovakav detoks
nesicca
  • 4.1.2016 8:03:00
  • Bodova: 49874
  • Prijavi
 I ja zimi imam jaci apetit AddEmoticons04210
missana
  • 4.1.2016 21:11:21
  • Bodova: 3068
  • Prijavi
Smoothie od povrca I voca 3 x an Dan I tako barem 3 dana . Nakon toga samo voće i povrće ali ne mora bit smiksano . Pije se voda  ili biljni čaj (naravno bez teina )
iveek
  • 5.1.2016 22:08:41
  • Bodova: 29743
  • Prijavi
 Ja idem sutra na laganu jednodnevnu detoksikaciju. Nisam dugooo, pa ni sama ne znam sta bi. 
Zeleni caj, smothiji, kefir i ubacit cu palente malo za rucak i veceru. 
Ne mogu cijeli dan samo na tekucem (zbog zeludca), ali mogu imati lagani dan. Sutra nikuda ne idem, doma sam, pa cemo lagano + neka 30min yoga 
vesnaod9
  • 20.2.2017 10:03:44
  • Bodova: 17
  • Prijavi
super stvar za detox je psyllium prah. to je 100% prirodni prah dobiven od ljuskica te biljke koji je valjda skoro sav vlakno i čisti organizam (ja sam svoj naručila s myproteina za nekih 40kn, a trajat će mi još jaaaako dugo jer ide samo 5g za 1 pripravak) može se miješati s vodom ili sokom, stvaljati u smoothie i slično. i što je najbolje ne zezne crijevnu floru i nema ograničenja upotrebe jer nema nikakvih štetnih nuspojava :)
iveek
  • 21.2.2017 18:20:44
  • Bodova: 29743
  • Prijavi
 Ja psyllium koristim kada radim kruh, pogace, palačinke ili waffle. Super je jer kada se pomjesa sa necime tekucim jer onda nabubri i kada jedes nesto sa time "popunjava" ti zeludac i nisi brzo gladan. 

Meni ne pase sa vodom ili u smoothijima jer ful brzo nabubri i onda bude onako zelatinasto, a to mi nije ugodna tekstura nepcu. 
Na stranicu:  
Ok