Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Detoksikacija / čišćenje organizma

saki739
  • 11.9.2012 16:28:54
  • Bodova: 476
  • Prijavi

evo sutra kupujem Madal bal sirup pa cu pokusat desetak dana izdrzati , mislim da bi umrijela 14 dana bez hrane, ali svaka cast vama koji uspijevate  !

Prvotni odgovor od lady_sarah

Pozdrav svima!

Prošle godine sam bila na dektoksikaciji sa Madal bal sirupom.

Izdržala sam 14 dana.

Prva tri dana je bilo prestrašno , ali poslije toga dobijete krila.

I smršavila sam 9 kila.( da…u 14 dana)

Dakle, tko ne zna…

To je sirup koji kupite u apoteci i mješate ga sa vodom i limunom.

Ako želite dodate malo čili papričice u to (ubrza metabolizam).

Ništa ne jedete…samo to pijete…

Nije lako, ali ako stvarno želite….

abby
  • 11.9.2012 23:18:32
  • Bodova: 2522
  • Prijavi

10 dana bez hrane?!vi izgleda hoćete da se ubijete....kad završite u bolnici na infuziji,kila će vam biti najmanji problem.Jao,majko draga...

Prvotni odgovor od saki739

evo sutra kupujem Madal bal sirup pa cu pokusat desetak dana izdrzati , mislim da bi umrijela 14 dana bez hrane, ali svaka cast vama koji uspijevate  !

Prvotni odgovor od lady_sarah

Pozdrav svima!

Prošle godine sam bila na dektoksikaciji sa Madal bal sirupom.

Izdržala sam 14 dana.

Prva tri dana je bilo prestrašno , ali poslije toga dobijete krila.

I smršavila sam 9 kila.( da…u 14 dana)

Dakle, tko ne zna…

To je sirup koji kupite u apoteci i mješate ga sa vodom i limunom.

Ako želite dodate malo čili papričice u to (ubrza metabolizam).

Ništa ne jedete…samo to pijete…

Nije lako, ali ako stvarno želite….

saki739
  • 11.9.2012 23:28:38
  • Prijavi

neimenovana, nadam se da si procitala uvodni dio ...detoksikacija je ciscenje organizma kojim se vraca energija i moze se poboljsati zdravlje ! to se radi jednom do dva puta godisnje radi poboljasanja nekih funkcija tijela kao sto su probava, ucestale glavobolje itd. 
hvala na brizi, ja sam sportasica , znam inace kako treba izgledati prehrana, ali 14 dana na vocu ,povrcu i vodi  ne bi trebalo stetiti organizmu 

viikica
  • 16.9.2012 13:17:02
  • Bodova: 1102
  • Prijavi

Ja detoksikaciju organizma obavljam 2 puta mjesečno i to na način da ta dva dana ništa ne jedem nego samo pijem tekućinu.... vodu ili zeleni čaj.... može bilo koji čaj ili tekućina, ali nezaslađena. Inače ljudi misle jao pa kako možeš izdržati da ništa ne jedeš? Pa može se, mene osobno tijelo uopće ne traži hranu, važno je samo piti puno tekućine. Me osobno pomaže tako što otkada obavljam detoksikaciju ne moram piti tablete za menstrualne tegobe jer ih više nemam, pomaže mi kod alergije i nikada nisam bolesna - tipa prehlade.  

tamy91
  • 16.9.2012 14:51:33
  • Bodova: 3497
  • Prijavi

Moja detoksikacija traje mjesec i kusur dana,tocnije izbacila sam svu hranu na koju sam intolerantna,a popis je dug ko biblija :) Prvo 20 dana nis nije reagiralo,a onda u 10 dana 2 kilograma :)

tamy91
  • 16.9.2012 14:54:23
  • Bodova: 3497
  • Prijavi

I da..tu su navedene pod "detoksikacijom" samo te rigorozne kratkotrajne dijete koje izmuce organizam i uniste imunitet. Detoksikacija je ciscenje organizma kad osjetite velike promjene na svom tijelu,ne samo kilogramima. Meni je stomak ravan,nikad napuhan vise,koza puno bolja (a patila od dermatitisa),ten se skroz sredio...a tek je mjesec dana prosao,drzat cu ovo 2-3 godine

djevojce
  • 24.9.2012 12:37:44
  • Bodova: 7877
  • Prijavi

ja ću od danas probati 3-4 dana detoksikaciju s ananasom, samo ću ananas jesti.. u kauflandu je 9 kn, pa sam kupila 3 komada..

nadam se da ću uspjeti.. inače se hranim zdravije već 6 mj, otišlo je 10 kg, ali unosim u sebe i svakakve gluposti.. već dulje vrijeme želim na detoksikaciju, i ovo sniženje ananasa me spasilo :)

djevojce
  • 24.9.2012 22:22:24
  • Prijavi

ah, jašta sam uspjela, cijeli dan ananas, suuper, naveče me glava počela bolit, i ja se najela kruha, povrća i paštete :D

sutra opet cio dan ananas, a naveče tko zna :D

saki739
  • 25.9.2012 12:13:23
  • Prijavi

Prvotni odgovor od djevojce

ah, jašta sam uspjela, cijeli dan ananas, suuper, naveče me glava počela bolit, i ja se najela kruha, povrća i paštete :D

sutra opet cio dan ananas, a naveče tko zna :D

hahhaha, samo hrabro djevojce ! to nam se svima desi , ali onda smo odmah sutradan oprezniji !
javi kako je danas proslo 

djevojce
  • 25.9.2012 21:00:37
  • Prijavi

saki, za sad ide po planu, sve super! nema glavobolje, majka večera grah s knedlama a ja ananas

još 2 dana ću probati, nadam se da ću izdržati.

jučer sam bila puna energije, ali danas malo slabija, imam gužvu oko faxa, pa možda zato..

Na stranicu:  
Ok