Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Detoksikacija / čišćenje organizma

saki739
  • 6.9.2012 13:00:47
  • Bodova: 476
  • Prijavi

Detoksikacija je proces čišćenja organizma od toksina koji slabe imunitet i povećavaju vjerojatnost obolijevanja, a prakticiranje detoksikacije dvaput godišnje ne samo da je preporučljivo, već je postalo gotovo nužno. 

U čišćenju toksina prvenstveno sudjeluju bubrezi, jetra i crijeva, pa im je povremeno potrebno priuštiti oporavak, no detoksikacija je dobra i za mentalno zdravlje jer smanjuje tjeskobu i posljedice prekomjernog stresa.

Simptomi viška toksina u organizmu mogu biti i: glavobolja, problemi s kožom, zadah i neugodan miris tijela, candida, mlitavost, slabo pamćenje, nadutost trbuha i plinovi, loša probava, debljanje ili prekomjerno mršavljenje, zatvor, prerano starenje te različite bolesti.

Pozdrav svima ! 
Evo, nakon kratkog uvoda nadam se da ce koja od vas podijeliti svoja iskustva sa detoksikacijom ! koliko dana ste ju provodile i sta ste konzumirale za dorucak, rucak, veceru  i dal vam je pomogla !

nopainnogain
  • 6.9.2012 13:36:42
  • Bodova: 58
  • Prijavi

Evo ja.. Nista posebno.. Samo bez masnih stvari i slatkisa pola meseca, ili mesec dana i ko nove ste. :)

saki739
  • 6.9.2012 13:49:08
  • Prijavi

a mene zanima ako se moze jogurt koristit??? gledala sam po internetu a svugdje pise "bez mlijecnih proizvoda" ...hmmm 

nopainnogain
  • 6.9.2012 13:56:56
  • Prijavi

Sad cemo da pitamo mog decka gospodina nutricionistu.. Momento!  hahaa

saki739
  • 6.9.2012 13:59:39
  • Prijavi

hahahah, zahvaljujem 

nopainnogain
  • 6.9.2012 14:03:07
  • Prijavi

Ne bi trebalo, kao sto sam i mislila. Mlecni proizvodi su puni masti.. :/ Ako uspes da izdrzis mesec dana, imas mleko bez masti.. pa se sluzi time pomalo.

Nema na cemu, naravno. 

abby
  • 6.9.2012 14:11:07
  • Bodova: 2522
  • Prijavi

Nisam što se tiče ishrane ništa mjenjala,ali sam išla na neki detox,to odprilike ide,umočiš noge u neku kadicu i poslije 30-40 min voda promjeni boju,ovisno od toga koliko si toksina imao u organizmu,ako si pušač bude crna ili siva,ili braon,meni je bila crvenkasta,a na taj tretman dođeš pune bešike ko na ultrazvuk i ne smiješ ništa jesti.Probala sam ne ia nagovor jedne prijateljice,a ova žena što mi je radila to,upozorila me da ću u toku dana biti slaba i da će mi biti malo muka.Poslije večere sam sam se ispovraćala ko kobila i eto mi detoksikacije

U svakom slučaju,ništa spektakularno

lady_sarah
  • 9.9.2012 17:04:51
  • Bodova: 4
  • Prijavi

Pozdrav svima!

Prošle godine sam bila na dektoksikaciji sa Madal bal sirupom.

Izdržala sam 14 dana.

Prva tri dana je bilo prestrašno , ali poslije toga dobijete krila.

I smršavila sam 9 kila.( da…u 14 dana)

Dakle, tko ne zna…

To je sirup koji kupite u apoteci i mješate ga sa vodom i limunom.

Ako želite dodate malo čili papričice u to (ubrza metabolizam).

Ništa ne jedete…samo to pijete…

Nije lako, ali ako stvarno želite….

angy
  • 10.9.2012 20:23:07
  • Bodova: 5
  • Prijavi

I ja sam  bila na detoxsikaciji tjedan dana 5 kg ....javorev sirup s limunom i chili paprcicama .....prva 2 dana uzas.... a nakon toga super osjecaj!!!!

divna28
  • 11.9.2012 10:24:35
  • Bodova: 61418
  • Prijavi

Na stranicu:  
Ok