Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Brak na prvu

irija
  • 24.3.2020 12:27:35
  • Bodova: 45774
  • Prijavi
Jel netko gleda i kako vam se čini?  
tikica-
  • 24.3.2020 16:42:29
  • Bodova: 35728
  • Prijavi
 Ja sam malo gledala.Ne znam,meni je to znanstvena fantastika,nekog vidjeti prvi put i odmah se vjenčati. Kako imaju hrabrosti za tako nešto? Pa ne upoznaš partnera ni nakon nekoliko mjeseci a kamoli tako ulijetati grlom u jagode.
irija
  • 26.3.2020 16:11:50
  • Bodova: 45774
  • Prijavi
 Nije to baš stvarni brak to je još jedan reality.Sad se oni upoznavaju pa ako si odgovaraju vjerojatno če nastaviti i nakon toga zajedno,a možda i u stvaran brak.Za mene tri para imaju dosta dobre šanse,a tri ne.Ona Nikolina je bila i u Gospodinu savršenom.Ovdje mi je grozna neznam kako su je mogli spojiti sa Adamom nikako mu ne odgovara.
tikica-
  • 26.3.2020 16:25:48
  • Bodova: 35728
  • Prijavi
 A to ne znam,ne gledam tako pozorno. Ne znam im ni imena,tako da nemam pojma o kome pričaš. Gospodina Savršenog nisam uopće gledala,a mislila sam da neću ni ovo,pa evo ipak jesam.Tu i tamo pogledam. Onaj prvi par se lijepo slaže koliko vidim i lijep su par.