Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Boks

anna-herman
  • 16.11.2014 16:31:58
  • Bodova: 56150
  • Prijavi
Već sam sinoć htjela ostaviti post, ali bila sam preumorna. 

Jako mi je žao što Kličko sinoć nije konačno dobio po nosu (kako već jako dugo zaslužuje), jer je konačno imao ravnopravnog protivnika (koji je, po meni, bio u vrhunskoj psihičkoj spremi, osim fizičke). Šteta. Bojim se da Pulev neće dobiti drugu priliku (i ovu je jedva dobio, jer je Kličko prije dva mjeseca odgodio meč - iz evidentnih sinoćnjih razloga, jer se konačno odvažio netko tko nije barem 20 cm niži od njega i na koga se ne može konstantno naslanjati tijekom meča). 

Barem smo sinoć imali priliku gledati boks, malo za promjenu! (A ne samo Kličkovo ziheraško trčkaranje u krug po ringu.) 
anna-herman
  • 17.8.2015 22:28:16
  • Bodova: 56150
  • Prijavi
Svaka čast na uspjehu, ali još veći "Bravo!" za realnost ovog dečka kojemu, vjerujem, predstoji svijetla budućnost. AddEmoticons04230

http://www.glasistre.hr/vijesti/sport/hrgovic-ne-mogu-se-jos-mjeriti-s-parlovom--507520

editirano 17.8.2015 22:28:38 od anna-herman
oprezna
  • 26.5.2019 21:17:45
  • Bodova: 139846
  • Prijavi
 Čestitam na pobjedi nokautom .... AddEmoticons04230

Bravo Hrgoviću , bilo je dovoljno sam 60 sekundi AddEmoticons04222
Na stranicu:  
Ok