Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

BB kreme: Odabrale smo 10 najboljih za ovo proljeće

jorgovan
  • 26.3.2019 18:39:18
  • Bodova: 870
  • Prijavi
Ja još uvijek na Nivea BB kremi....sasvim solidna
angel0000
  • 27.3.2019 4:41:02
  • Bodova: 66723
  • Prijavi
A cijene ..boli glava :))
oprezna
  • 27.3.2019 8:05:54
  • Bodova: 130814
  • Prijavi
Od kada se pojavila u prodaji koristim Garnierovu BB kremu , jednom sam koristila od Nivee no nije mi se pokazala baš dobrom iako je Nivea uglavnom moj favorit u svim ostalim proizvodima koje koristim.
Obzirom da sam zadovoljna učinkom odabrane kreme nemam namjeru isprobavati neke druge a ponajviše jer ju koristim samo u periodu od kasne jeseni do proljeća . Cijena je prihvatljiva a ponekad se nađe i po akcijskoj cijeni ili povoljno u kompletu s micelarnom vodicom.
dukija
  • 27.3.2019 9:21:30
  • Bodova: 17910
  • Prijavi
Obožavam BB kreme jer su lagane za svaki dan i ne isušuju kožu, naprotiv, koža se zdravo sjaji cijeli dan. Ja koristim Garnierovu BB kremu i jako sam zadovoljna. Zna se često naći na akciji u Mulleru po cijeni od 39 kuna. Super je što se tiče cijene, a i kvaliteta je odlična. Od ovih skupljih se većinom plaća ime. Nuxe je skuplja, ali opravdava cijenu. Nju koristim u ljetnim danima kad mi se koža više masti.