Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Anticelulitne kreme i tretmani

blondiezg
  • 8.2.2016 16:24:03
  • Bodova: 78
  • Prijavi
Prvotni odgovor od kokoka

blondie,koliko košta taj tretman?

Draga kokoka,

nije jeftin. Ja sam dobila tretman na poklon od svojih, za svadbu.

Sve ti ovisi koliko sala skidaš, tj koliko masnih stanica, jer ti Ultra shape ciljano razbija jednu po jedinu stanicu ultrazvukom, isto kao što se razbijaju kamenci u bubrezima ili žuči, i onda te mikrokomadiće samo ilučiš iz tijela. Dakle, postupak je bezbolan, nije invazivan i sigurno djeluje. Naravno, kvaka je cijena... Jer, najmanji paket koji možeš uzeti je 450 eur.

Ultrashape ti se rabi po zonama. ne tretiraju ti cijelo tijelo, nego  meni su npr. samo trbuh. Frend je skidao one ručkice sa strane i na leđima, a frendica koja nas je u sve to uvalila je sređivala natkoljenice.

U većini slučajeva treba ići 2 puta (tako sam ja išla).

To ti je ono osnovno. A ako ti treba baš podizanje recimo stražnjice ili da se sva utegneš, onda ti je najbolje Ultra shape kombinirati s Venus Legacyjem. Ali on se radi 1 x tjedno u 6 tjedana.  Za to još žicam lovu, nisam bila, sali sam vijdela rezultate... Dakle, Ultra ti sve skine, a s ovim se izmodelriaš po želji.

Mislim da je najbolje da nazoveš u Loraderm i pitaš. Da ti ja ne kažeš nešto krivo.

irija
  • 15.4.2017 14:16:59
  • Bodova: 47236
  • Prijavi
 Ja sam koristila od Balea kreme i geleove za tuširanje,ali nije mi puno pomoglo.A ostalo nisam probavala jer je jako skupo,a pitanje je dali bi mi pomoglo.
francuskinja
  • 16.6.2017 14:19:16
  • Bodova: 84
  • Prijavi
Ja trenutno koristim zelenu eveline onu slim kremu. Pijem samo vodu. U fazi sam izbacivanja kafe. Mada smatram da je masaza kljucna. S obzirom da imam mjesec dana da se dovedem sto vise u red pokusavam sve pa cemo vidjeti
irija
  • 24.8.2017 15:35:05
  • Prijavi
 I ja sam koristila tu evelin kremu nije preskupa,ali mi baš nije pokazalo neke rezultate.
hophop
  • 24.8.2017 17:33:02
  • Bodova: 6081
  • Prijavi
 Navodno ima negdje u Srbiji ili Bosni neka extra ucinkovita krema od brsljana. Davno sam slusala o tome, zene su se klele u uspjeh
irija
  • 26.11.2018 13:39:02
  • Prijavi
 Od biobaze su jako dobre kreme protiv celulita to je prirodna kozmetika sve prirodni sastojci mislim da ima i bršljana.
annemarie86
  • 5.2.2020 15:15:15
  • Bodova: 3666
  • Prijavi
Imala sam Balea BodyFit gel za tijelo i Nivea Legs lotion Q10+Menthol i očekivano nisam vidjela nikakav učinak, ali me je nivein ugodno hladio ljeti.
shrestak
  • 21.5.2020 11:52:10
  • Bodova: 6
  • Prijavi
Sve te kreme, losioni, ulja sami po sebi ne mogu imati nikakav učinak. Ti preparati djeluju površinski, dok je celulit ipak pitanje dubljih slojeva.
Anticelulitni preparati su korisni jedino uz masažu s kojom prodiru u dublje slojeve i pomažu u stvaranju hiperemije, odnosno uklanjanju celulita.

irija
  • 24.5.2020 10:22:11
  • Prijavi
Slažem se samo dobro masaža uz te kreme,kretanje i piti puno vode daje dobre rezultate. 
Na stranicu:  
Ok