Promijenili smo pravila o zaštiti privatnosti i kolačićima.
Ova stranica koristi kolačiće u svrhe pružanja boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti naših usluga, mjerenja posjećenosti te prilagodbe sustava oglašavanja.
Ukoliko ste suglasni s tim, kliknite na "Slažem se", no ukoliko želite saznati više o kolačićima te ukoliko želite promijeniti postavke, pogledajte ovdje.

Slažem se

Anatomski jastuci

bonita25
  • 30.12.2012 9:30:44
  • Bodova: 926
  • Prijavi
Ja nikako nisam mogla naci jastuk koji bi mi odgovarao i potrosila brdo love, a nikakvog ucinka. Il su mi preniski, previsoki, premekani, pretvrdi... I odustala od njih. Al nadmadrac s memory pjenom ne dajem ni za sto.
lejdi
  • 3.1.2013 0:31:53
  • Bodova: 23521
  • Prijavi

Prvotni odgovor od snjezana0301

Ja već nekih četiri godine koristim ovaj od Bernarde http://www.bernarda.hr/visco-profil/    i ne bih ga mijenjala za nijedan drugi.
Budući da me vratna kralješnica boli čim jednu noć prospavam na lošem jastuku, isprobavala sam i pokupovala svašta dok nisam naletjela na toga od Bernarde i tu se zaustavila.
Nekih četiri godine već koristim takav jastuk  i to mi je sad drugi isti takav po redu.
Prvi kojeg sam kupila je trajao više od tri godine i još je u dobrom stanju ali je malo omekšao nakon više od tri godine korištenja. Sasvim malo ali dovoljno da mi više ne bude to - to.
Odmah sam to primijetila jer me počeo opet boljeti vrat.
Zato sam prije par mjeseci kupila drugi opet isto takav jer sam njime prezadovoljna.
Inače, kad god negdje idem pa makar i na jednu noć, ja vučem taj jastuk sa sobom jer ne mogu na ničem drugome spavati osim na njemu.
Nedugo smo i mužu uzeli isti takav, on je do tada spavao na običnom, kao njemu su ti anatomski bezveze, šta će mu, njega ništa ne boli (osim što hrče AddEmoticons04263 ), ali kad sam mu na jednu noć dala svoj jastuk da isproba, rekao je da mu je super, spavao je ko bebica pa smo kupili i za njega isti. Super mu je, ali hrče i dalje, no taj jastuk niti nije namijenjen sprečavanju hrkanja.
editirano 29.12.2012 19:53:19 od snjezana0301

I ja sam uzela taj tvrdi jedan od memory pjene i odličan mi je. što tvrđi to bolji
hrabrost
  • 4.1.2013 1:00:01
  • Bodova: 15187
  • Prijavi

Prvotni odgovor od luna_lunita

Ma ja kupila Dormeo anatomske jastuke, i to neke bolje, neznam ni sama, i nist posebno....

Mi isto i totalna koma
kristina2204
  • 16.5.2013 14:35:25
  • Bodova: 6
  • Prijavi
A jeste vidjeli Happy Dreams anatomske jastuke?
majicaa
  • 17.5.2013 17:51:32
  • Bodova: 187
  • Prijavi
Imam anatomske jastuke od memorijske pjene od bauerfeinda i prezadovoljna sam....nema više bolova u vratu i glavobolje su jako rijetke.....
kristina2204
  • 19.7.2013 15:18:48
  • Bodova: 6
  • Prijavi
Meni su <a href="http://www.happy-dreams.hr/katalog/kategorija-345-madraci-s-oprugama/"> madraci</a> najbitiji i oni su Happy, i upravo sam zbog toga kupila sad i njihove jastuke. Niste mi rekli svoja iskustva, pa sam ih kupila na temelju drugih proizvoda. Dajte da isprobam, pa javim kakvi su :)
snow
  • 17.5.2016 8:33:20
  • Bodova: 90944
  • Prijavi
Kupila jučer ovaj jastukhttp://jysk.hr/spavaca-soba/jastuci/specijalni-jastuci/gold/jastuk-wellpur-storslett-40x60x11-9
danas ga vraćam natrag,rekli su da može,pa moram isprobati
kupila zbog tog "efekta hlađenja" sam Bog zna da mi trebaAddEmoticons04258ali to se osjeti prvih par minuta dok legneš,poslije grije kao i svaki jastuk
irija
  • 3.9.2017 14:23:13
  • Bodova: 45781
  • Prijavi
 I ja sam u jysk kupila jastuk od memo pjene i nisam zadovoljna,sada več godinu dana imam jastuk od turmanijeve keramike i odličan je samo je to tvrdo pa mogu 4sata biti na njemu,u početku je to bilo jedva 20min.Prošle su me i glavobolje i zub koji je bolio tj.zuba nema al je vjerojatno neka upala,ali to treba još i dalje tretirati.
ulkan
  • 21.9.2019 7:33:09
  • Bodova: 2766
  • Prijavi
Ja imam anatomski jastuk iz Jyska (wellpur) i dosta mi je dobar. Puno manje imam bolove u vratu i kralješnicu. Valjda nam svakome nešto drugo odgovara. 
irija
  • 22.9.2019 8:47:07
  • Bodova: 45781
  • Prijavi
 Sada sam kupila u Doremeo bio je na akciji i opet baš nisam zadovoljna nekako mi pretvrd,a u dučanu mi je bio ok.Nikako nači pravog.
Na stranicu:  
Ok