5 stvari koje niste znale o masturbaciji

oko_sokolovo
  • 28.9.2009 22:05:04
  • Bodova: 5892
  • Prijavi
baš mi je drago što se puno i otvoreno ovdje govori o sexu..osobito važnoj radnji za svakog čovjeka..ali imam jednu zamjerku na koju bih htjela skrenuti pozornost.. sex je produkt ljubavi, a ne pusto zadovoljavanja vlatitih potreba.kako se ovdje govori o vježbanju savršenstva u tom prekrasnom ljubavnom činu(u ovom članku konkretno mastrubiranju), htjela bi naglasiti i važnost duhovne pripreme za sam čin. evo pogrešne rečenice iz teksta gore. "To ne znači da ne volite partnera - ponekad morate misliti samo na sebe, kažu stručnjaci". Totalno pogrešno razmišljanje. upravo kad mog dečka nema pored mene ja ne vježbam (mastrubiram), kako bi moj seksualni život bio kasnije s njim bolji ili za ublažavanje bolova (jer razmišljajući zdravom pameću i logikom,mastrubiranjem u tu svrhu prljamo sam sploni čin i našu ljubav prema voljenoj osobi jer postajemo sebični. a za sebičnost u sexu nema mjesta. više nismo on i ja, pa je to na nekin način varanje)dakle, ne mastrubiram bez njega. na taj način kontroliram svoj seksualni nagon i JA postajem "gazda". sex ne vlada mnome. JA vladam SEXOM! za sex je potrebno dvoje-to smo ja i moj dečko, budući suprug.a ne ja sa sobom. tek kad se to postigne, postanemo više samouvjereniji (općenito i u samom sexu), a partner ima više povjerenja u mene, kao i ja u njega (jer je isto i s njegove strane). na neki način tako i čuvamo svoju vezu od preljuba, jer kad se uspiješ kontrolirati od samog sebe, uspiješ i od drugih ljudi. zbog toga je naša veza,pa tako i u budućnost brak, kvalitetniji. za opuštanje i otklanjanje boli postoji puno drugih uspješnih načina. sex i mastrubacija je nešto što radimo samo on i ja zajedno. samostalno nema smisla. tjelesni je užitak možda jednak, ali duhovni je užtak višestruko bolji i dublji kad smo zajedno = višestuko bolje opuštanje, kakva bol?? no way =) sex je super stvar, ali pametno s njom.. nedajte se zavaravati.. ti i on na prvom mjestu, ali zajedno..zajedno mašatjte, igrajte, probajte, zajedno učite =) pozdrav
Na stranicu:  
Ok